בס"ד                                                                                                                                                     אתר זה עוסק בקדוש ברוך הוא ישתבח שמו לעד כל מי שנכנס לאתר בשבת קודש בבקשה לצאת כדי לא לעשות חילול השם עימכם הסליחה. 

אבא שבשמים קורא לך אתה אף פעם לא לבד וגם אם נראה שהכל אבוד תמיד יש נקודה קטנה של אור שממנה רואים רק את הטוב ,

 אז בוא לאבא שם כל הטוב נמצא ולעולם לא יעלם .

ישתבח שמו לעד

השם יתברך הוא אחד יחיד ומיוחד 

בורא עולם לא נותן לבנאדם בעייה שהוא לא יכול לעמוד בה רק תרימו תעניים ותפנו אליו הוא מחכה לכולם

תן חיוך הכל לטובה

השלך על השם יהבך והוא יכלכלך 

אתה או את שיש לכם בעיה שאתם לא מצליחים לפתור יש רק דרך אחת ,לזרוק את זה על השם יתברך ובעזרת השם אחרי שתאמינו בבורא עולם ותבטחו רק בו ותקבלו את מה שהוא נותן לכם באהבה כי רק ממנו הכול בעזרת השם תהיה לכם ישועה בזכות השם יתברך ומלא בשורות טובות .
סיפור לדגומא : היה בנדאם שהיה לו חובות להוצאה לפועל בסכום גבוה שלא יכל לעמוד כבר בתשלומים ולא היה לו דרך לצאת מזה הוא שמע תמשפט השלך על השם יהבך והוא יכלכלך הוא טפס את כל הדפים של הבתי משפט ושל ההוצאה לפועל והלך לחלון בביתו ואמר לקדוש ברוך הוא אני לא יכול לעמוד בתשלומים האלה אני לא מסוגל להמשיך עם זה ,אני זורק את זה עלייך , זה בידיים שלך .
למחרת היה המשפט אותו בנאדם לא שמע תשעון המעורר בבוקר העורך דין שייצג אותו במשפט ,התקשר אליו לאחר הדיון ואמר לו החליטו שתשלם 600 ש"ח כל חודש עד תאריך מסיום שנקבע במשפט .
וזה מה שקורה למי שזורק על השם יתברך הכל בידיים שלו ורק שלו .
 

לא משנה אם את/ה חלוני/ה לאיזה זרם אתם הולכים שמאל או ימין או דתי/ה 
בזרם אשכנזי או ספרדי כולנו צריכים לבקש מאבא שבשמים ישתבח שמו לעד 

משייח משייח משייח משייח


לכל יום יש שותף: יום ראשון קיבל את שני , יום שלישי קיבל את רביעי ,יום חמישי קיבל את שישי ושבת לא קיבלה היא אמרה לבורא עולם מי השותף שלי אבא שבשמים אמר כל עם ישראל היו השותפים שלך .
אז לא משנה דתי או חילוני כולם שווים דתי ששומר שבת כל הכבוד וחילוני שלא שומר שבת שיעשה משהו קטן לכבוד בורא עולם (דוגמא: בנאדם שרגיל לעשן 20 סיגריות בשבת יקח סיגריה אחת מה-20 ולא יעשן אותה לכבוד אבא שבשמים ישתבח שמו לעד ) וכל מי שיעשה בעזרת השם תבוא עליו הברכה .


סיפור קטן

היה מלך שהיה לו ממלכה גדולה ומפוארת שהיה לו עוזר יהודי שתמיד היה לצידו יום אחד המלך נחתך בידו והעוזר שלו אמר לו הכל לטובה המלך התעצבן עליו וציווה לזרוק אותו לבור אחר כך המלך יצא לבדו לטיול ביער שלפתע פגש בחבורה של קניבלים שמתקרבים אליו ותפסו אותו בזמן שהקניבלים מרתכים סיר גדול של מים לאכול את המלך אחד מהם הבחין שיש לו חתך בידו והקניבלים חשבו שהוא חולה ועזבו אותו לנפשו המלך שב אל הממלכה שלו וציווה מהר להוציא את העוזר שלו מהבור המלך סיפר לו מה שקרה ושאל את העוזר שלו מה היה לטובה לך שנזרקת לבור ענה לו העוזר אם אני הייתי 

   הולך איתך לטיול ביער היו אוכלים אותי במקומך 

מתחתנים מזל טוב DJ ואולם כבר סגרתם , חליפה חתן  ושמלת כלה כבר קניתם ואל  תשכחו את  הרב !!!!!!!!! 
הרב יצחק הדר   שליט"א
"מאושר ע"י הרבנות הראשית        לישרא
ל"
      להזמנות הרב חייגו:                      0527614179            
 מגיע  לכל
הארץ תמורת סכום סימלי  

השם יתברך נמצא בכל מקום בעולם רק מחכה שנפנה אליו הוא אוהב אותנו 

כל הזכויות שמורות בכל עניני הספר ניתן לפנות לצבי נקר ולהזמנות :039324818 , 0504124438

לא משנה אם בנאדם דתי או חילוני חשוב לומר תודה להשם יתברך גם על הטוב וגם על הרע 

"מצווה לספר כל יום ביציאת מצרים" אז תחשבו אם השם יתברך שהוא רחום וחנון ארך אפים וגדל חסד מה זה בשבילו לעשות ישועה לילד או לילדה שלו אז תרימו את העיניים לאבא שבשמיים ותתקרבו אליו כי רק אצלו כל הטוב
 

טואול בניית אתרים